10 sammu võiduni spordiennustustes

Spordiennustusi tehes ning raha mängu pannes soovib igaüks loomulikult võita. Kõigil, kes kordki mõne panuse teinud, tekib küsimus, kas on mõni retsept, mis võidu tõenäosuse maksimaalselt võimalikuks teeks. Oleks ju tore. Sport on juhuste mäng ning tulemus sõltub väga paljudest erinevatest asjaoludest. Samas on mõningad kindlad nipid, mis aitavad sinu edulootust suurendada.

 

  1. Tunne spordiala, millele panustad. Ajaraisk ning raha tuulde loopimine on panuseid teha neile spordialadele, millest midagi ei tea.
  2. Alati ei võida sinu lemmik. Kuigi me tahaksime, et meie lemmikmeeskond alati võidab, tuleb olla aus – nii ei juhtu. Kui prognoosid on vastasmängijate kasuks, siis ei tasu arvata, et neile panustades sinu lojaalsus kuidagi kahjustada saaks. Kuna tegemist on ikkagi rahaga, tuleb panustada nii, et see end tagasi teeniks.
  3. Ei maksa vältida teisi kihlveokontoreid. Internet annab kõik võimalused, et vaadata, mida pakuvad teised spordiennustuste korraldajad mitte ainult kohalikus, vaid ka globaalses plaanis. Kuna kogu maailmas tegutsevatel kihlveokontoritel on suurem turg, võivad ka võidud olla suuremad. Tasub uurida, milliseid koefitsiente erinevad spordiennustuste korraldajad pakuvad ning keda peavad favoriidiks.
  4. Mida vähem panustad, seda parem. Paljud arvavad, et erinevatele võistlustele panuste tegemine on “riskide hajutamine” ning toob suurema võiduvõimaluse. Pigem nii ei ole. Üks õnnestunud panus on kindlasti tulusam kui 10 kehva. Lootuses palju raha võita, kulutate ise palju ning heal juhul saate sellest tagasi vaid osa.
  5. Vältige kiusatust ennustusi teha vaid seetõttu, et hinna ja koefitsiendi suhe on hea. Eriti juhul, kui tegu on teie jaoks vähetuntud spordialaga.
  6. Samas ärge kartke vähepopulaarseid võimalusi. Rahvahulga huvi puudumine ei tähenda, et tegu oleks panuse mõttes millegi halvemaga.
  7. Veenduge, et mõistate täielikult kihlveokontori reegleid.
  8. Panuseid tehes kasutage tervet mõistust, mitte emotsioone. Kui vastane on selgelt tugevam, siis ei aita teie panus lemmikmeeskonnal võita.
  9. Valige õige hetk, mil panuseid teha.
  10. Tasub huvi tunda nende spordialade vastu, millega teised ei tegele.