Avasta Book of Ra’d mängides iidsed Egiptuse saladused

Need, kes slotimängudega päris sina peal ei ole, kuid soovivad oma teadmisi täiendada, võtavad tihtipeale uute tarkuste leidmiseks appi mõne otsingumootori.


Book of Ra on kahtlemata üks esimesi mänge, mis tulemustes esile kerkib ning võime kinnitada, et mängu populaarsusel on head põhjused:
Kõrge väljamaksete protsent teeb mängu teistest kütkestavamaks;
Kena välimus, heli ja eriefektid muudavad mängu vaat et hüpnootiliseks;
See on lihtsasti ligipääsetav, kuna töötab nii arvutis, nutitelefonis (kasiino Deluxe versioon), aga ka kasiinodes olevates mänguautomaatides.

Kuidas mängida?
Book of Ra on viie rulliku ning üheksa panuseliiniga slotimäng, mille on loonud Austria videomängude gigant Novomatic. Peagi pärast mängu esimese versiooni ootamatut edu, andsid nad välja ka mängu Deluxe versiooni, kus panuseliine ning võiduvõimalusi veelgi suurendati.

Mängus on teatud erilised sümbolid, mis võivad võitu mitmekordselt suurendada ning sümbolid, mis annavad tasuta spinne.

Mängu alustamiseks tuleb valida panus ning rullikud käima tõmmata. Eesmärk on ühele panuseliinile saada vähemalt kolm ühesugust sümbolit. Algajatel ei soovitaks automaatset mängurežiimi kasutada, kuna nõnda on keeruline oma panuste üle kontrolli omada. Kui aga algne panus on mitmekordistunud, on automaatsete spinnidega üsna mugav mõnda aega mängu jätkata.

Mängu võib lõpetada igal hetkel, kui tunned, et mängu jaoks kasutatav summa hakkab liialt vähenema või et võidud on piisavalt suured ning soovid need alles hoida.

Vastutustundlik mängimine

Slotimängud on nii kasiinodes kui ka internetis kindlalt hasartmängude hulka arvatud, mistõttu soovitame hoolikalt mõelda sellele, kui palju raha oled nõus sellele meelelahutusvormile kulutama. Kui tunned, et raha hakkab liialt kaduma, soovitame võtta pausi ning järele mõelda, kas saad seda endale lubada.

Hasartmängud on suurepärane ajaviide ja meelelahutus, kuid nagu ka kõige muuga – ei tasu minna liiale. Slotimänge ei tohi võtta kui raha teenimise viisi. Need on lihtsalt võimalus, kuidas igapäevaelust puhata ning hea õnne korral ka natuke lisaraha taskusse panna.