Blackjack näitab sinu nutikust  

Kui soovite mängida blackjacki, siis peab teil olema omajagu nutikust. Nii mõneski mängus piisab ainult juhusest, õnnest ja intuitsioonist, aga mitte selles mängus. Siin tuleb ka ajurakke liigutada. Pisut õnne tuleb muidugi kasuks.

Selleks, et oleks lihtsam orienteeruda mängus, mida mõned ka 21-ks kutsuvad, selgitame pisut mängu põhimõtteid (blackjack reeglid).

Esiteks tuleb tunda iga kaardi väärtust. Punktisumma, mida kaart annab, on võrdne selle nimiväärtusega – kahest kümneni. Pidage meeles, et äss on kui kameeleon, mille väärtus võib olla  üks ja üksteist. Mängija saab ise valida, kumba tal sel hetkel tarvis on.

Harilikus blackjackis moodustub kõige tugevam kombinatsioon kahest kaardist, millest üks on äss ning teine annab kümme punkti, olles siis kas kümme, poiss, emand või kuningas. Kaardimastidel pole selles mängus tähendust.

Mängu eesmärk on saada diilerist parem kaardikombinatsioon, mille väärtus on võimalikult lähedal 21-le. Alati pole nii, et mida rohkem, seda uhkem. 21 punkti ületamisel kaotate automaatselt ning võite hakata juba järgmiseks mänguks valmistuma.

Teiste mängijate kaardid pole absoluutselt olulised. Tähelepanu tuleb pöörata üksnes enda ja diileri kaartidele.

Kui soovite blackjacki mängida, aga kasiinosse minna ei saa või ei taha, siis ärge muretsege. Mängu pakuvad ka kõik Eesti netikasiinod. Mängurite seas on populaarsed näiteks sellised litsentseeritud kasiinoportaalid nagu Optibet, Olybet, Betsafe ja Coolbet.

Mõne mänguliigi puhul on võimalik ka alla anda. See tähendab, et kaotate üksnes poole oma algsest panusest. Seda saate teha küll enne lisakaardi küsimist. Varajane allaandmine on see, kui loobute mängimisest siis, kui diiler pole veel oma kombinatsiooni vaadanud. Hiline allaandmine on siis, kui kui diiler veendub, et tal pole blackjack-kombinatsiooni (21 punkti) ning alles siis võib mängija alla anda.

Kuigi mänguvariante leiab internetist üsna mitmeid, siis üldjoontes on tegu ikka vana hea blackjackiga, mis teid alati mängima ootab.