Online mängude maailm

Hasartmänge saab tänapäeva nutitelefonide ja tahvelarvutite maailmas mängida ükskõik, millisest internetiühendusega kohast. Pakutavate mängude valik on muljetavaldavalt lai ning esimese hooga ei teagi, kust isegi pihta hakata. Mänguautomaadid, spordiennustused, kaardimängud, lauamängud – kõik need on online mängude keskkonnas esindatud. Saab mängida raha peale kui ka harjutada kätt tasuta versioonidel. Kust siis alustada?

Et valikut lihtsamaks teha, püüangi tänases postituses mõned olulisemad online mängude kategooriad läbi käia. Niisiis alustagem!

Spordiennustused ja totalisaator

Spordiennustuste alla käivad igat tüüpi kihlveod – kihla saab vedada nii hobuvõiduajamiste, erinevate spordivõistluste ja matšide kui ka muude ühiskonnasündmuste peale. Isegi ilma peale saab kihla vedada! Seda viimast näiteks UK -s ka jõulude eel tehakse.

Spordiennustuste väljamaksed arvutatakse tavaliselt totalisaatori abil – see tähendab seda, et kõik panustatud summad pannakse ühte “panka” kokku, sellelt arvestatakse maha kihvleokontori teenustasu ning ülejäänud summa läheb kihlveo võitjate vahel jagamisele – olenevalt nende panustatud summast sõltub ka nende võidusumma.

Slotimängud ehk mänguautomaadid

Teine online mängude (https://www.optibet.ee/) kategooria on slotimängud, mis näiteks tavakasiinodes on alati üks tüüpilisemaid asju, mida võib kohata. Olete kõik neid masinaid näinud, kuhu saab münte sisse panna, hooba tõmmata ja loosirattad kirjude piltidega hakkavad su silme ees pöörlema? Need mänguautomaadid on näiteks Las Vegase kasiinode suurim sissetulekuallikas, kuid nende mängimiseks ei pea üldsegi kasiinosse kohale minema, vaid neid leiab online mängudena sadades ja sadades versioonides. Kõige klassikalisemalt on neil 3 rida, 5 rullikut ja erinev arv võiduridasid, kuhu peab erinevaid kombinatsioone kokku saama. Sageli pakuvad ka online kasiinod “tasuta spinne” ja needsamad spinnid ongi mänguautomaadi keerutused. Iga keerutus ehk spinn maksab raha ja tavaliselt algavad panused väga väikestest summadest.

Lauamängud

Populaarseim lauamäng online mängudest on muidugi kuulus rulett! James Bondi filmides mängib peategelane sageli kasiinolaua taga just seda legendaarset mängu. Ruletirattal on numbrid 1 – 36 ning 0. Ameerika versioonil on lisaks veel üks topeltnull, kuid see tõstab kasiino eelist mängijate ees ja seetõttu tasuks alati eelistada 1 nulliga Euroopa versiooni. Numbrid asuvad kas punastes või mustades “taskutes”, keerleval ruletirattal, mille paneb käima diiler. Võidu otsustab ruletikuul, mis lauaga vastassuunas pöörlema pannakse ja mis võidutaskusse langeb. Panuste võimalusi on ruletis palju – panused värvile, panused üksiknumbrile, kahele numbrile, numbrite kombinatsioonidele, poolele lauale jne. Ruleti online mängud käivad täpselt samade reeglite järgi, mis tavakasiinodeski kehtivad.

Kaardimängud

Viimasena tooksin ära kaardimängud, millest on kõige populaarsemad loomulikult pokker ja blackjack. Mõlemas on oluline moodustada “käsi”, mis on teistest tugevam. Kuid kui pokkeris mängitakse üksteise vastu, siis blackjack käib diileri ehk kasiino vastu. Pokkeri ja Baccarati reeglitest saate lugeda mu teistest postitustest, nendel siin praegu pikemalt peatuma ei hakkaks.

Loodan, et saite pisut aimu, millised online mängud hasartmängudest internetis saadaval on. Sisuliselt saab mängida kõike, mida hing ihkab!

Head online mängude avastamist!