Peamised eripärad internetis pokkeri mängimisel

Kuigi sageli räägitakse pokkeri puhul mängijatevahel toimuvast suhtlusest ja kehakeele lugemisest, siis mängitakse ka pokkerit üha rohkem internetis. Pokkeri peamine osa on iga partiid saatev võistlusmoment, mil panuseid tehes üksteist proovile pannakse ningoma võiduvõimalustele vastavalt tegutsetakse. Pokkeris pole oluline üksnes oskus saadavate kombinatsioonide tõenäosust hinnata, aga oluline on ka võime hinnata oma kaasmängijate võiduvõimalust nende emotsioone ja kehakeelt jälgides. Pokkerit mängides peab olema järjepidavust, kuna mängusessioonid võivad venida pikaks. Klassikalise pokkeri eesmärk on võita oma mängukaaslastelt järjest rohkem raha endale, kuniks lauda pole jäänud enam kedagi keda võita.

 

Eelnevad aspektid on pokkeri klassikalised osad, millest internetis mängivad pokkerisõbrad mõnes mõttes ilma jäävad. Eriti seesuguse arvutipokkeri puhul, kus mäng käib üks ühele ehk ainult diileri vastu, kes endale kaarte jagab. Nii võimaldab kasiino pokkerimängu küll korraga väga paljudele inimestele, ent võtab neilt ära võimaluse külg külje kõrval võistelda.

 

Nii nagu mängijagi, peab ka diiler iga partii lõpuni mängima. Klassikalise pokkeri puhul saab mängija teha otsuse, et tema kaardid ilmselt võitu ei too, mistõttu on targem konkreetne geim lõpetada ning rohkem raha mitte panustada. Aga sellist sorti netipokkeri puhul, kus teisi mängijaid pole, ei saa vastasmängijat üldjuhul poole pealt suurt panust tehes proovile panna. Võidu suurus sõltub sellest, kui palju mängija esmalt mängu pani. Kui aga puudub võimalus teiste vastu võistelda, kaob pokkeri juurest ka teiste emotsioonide jälgimise aspekt. Ei mängita enam teiste inimeste, vaid üksnes arvuti vastu. Osa netikasiinodest ei võimaldagi teiste mängijatega mingit kontakti. Pokkeri puhul kaob sel juhul ka bluffimine. Kaob ka kestvuse aspekt. Harilikku pokkerit võib mängida tunde, mil lõpuks üksteisest jagu saadakse. Netis võib mängima hakata ja selle lõpetada ükskõik millal, ilma et seda tehes raha kaotaks.

https://www.optibet.ee/et/spordiennustus/